FULL HD ΟΘΟΝΗ 24" HP ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ VSTORE! ΤΗΛ.ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ:2109400033 Η 24/7 ONLINE ΣΤΟ WWW.VSTORE.GR
ΤΙΜΗ:
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Τύπος Οθόνης | LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix |
| Οθόνη | 22" |
| Ανάλυση | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz |
| WebCam | ΝΑΙ (ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ) |
| Διασυνδέσεις | DVI-D, DisplayPort, USB downstream, USB upstream, VGA |
| Αντίθεση | 1000:1 / 1000000:1 (dynamic) |
| Panel | TN |
| Βάρος | 2kg |
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΕΤΩΝ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΠΛΗΡΩΜΗ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
FULL HD ΟΘΟΝΗ 24" HP ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΗ ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ VSTORE! ΤΗΛ.ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ:2109400033 Η 24/7 ONLINE ΣΤΟ WWW.VSTORE.GR
Reviewed by vstore-computers
on
3:37:00 π.μ.
Rating:
Reviewed by vstore-computers
on
3:37:00 π.μ.
Rating:

Δεν υπάρχουν σχόλια: