DELL LAPTOP 14.1 ΙΝΤΣΩΝ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ VSTORE! ΤΗΛ. ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ:2109400033 Η 24/7 ONLINE ΣΤΟ WWW.VSTORE.GR
ΤΙΜΗ:
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 |
| Μνήμη RAM | 4GB |
| Σκληρός Δίσκος | 320GB HDD |
| Μέγεθος Οθόνης | 14.1" |
| Ανάλυση | 1280x800 WXGA+ |
| Οπτικό Μέσο | DVD-RE |
| Κάρτα Γραφικών | Intel GMA HD |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7 PRO |
| Βάρος | 2kg |
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΕΤΩΝ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΠΛΗΡΩΜΗ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
DELL LAPTOP 14.1 ΙΝΤΣΩΝ ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΛΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΤΟ VSTORE! ΤΗΛ. ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ:2109400033 Η 24/7 ONLINE ΣΤΟ WWW.VSTORE.GR
Reviewed by vstore-computers
on
1:37:00 π.μ.
Rating:
Reviewed by vstore-computers
on
1:37:00 π.μ.
Rating:

Δεν υπάρχουν σχόλια: