Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΕ 15.6" FUJITSU LAPTOP ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ! ΤΗΛ. ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ 2109400033 Η 24/7 ONLINE ΣΤΟ WWW.VSTORE.GR
TIMH:
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 |
| Μνήμη RAM | 4GB |
| Σκληρός Δίσκος | 320GB HDD |
| Μέγεθος Οθόνης | 15.6" |
| Ανάλυση | 1366x768 WXGA+ |
| Κάρτα Γραφικών | Intel HD Graphics |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7 PRO |
| Βάρος | 2kg |
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΕΤΩΝ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΠΛΗΡΩΜΗ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΜΕ 15.6" FUJITSU LAPTOP ΜΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ! ΤΗΛ. ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ 2109400033 Η 24/7 ONLINE ΣΤΟ WWW.VSTORE.GR
Reviewed by vstore-computers
on
4:11:00 π.μ.
Rating:
Reviewed by vstore-computers
on
4:11:00 π.μ.
Rating:

Δεν υπάρχουν σχόλια: