ΜΟΝΑΔΙΚΟ LAPTOP ΑΠΟ ΤΗΝ HP ΜΕ ΑΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ. ΜΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ www.vstore.gr ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ Η ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΛΕΣΤΕ 2109400033.
ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΕΔΩ:
ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 |
| Μνήμη RAM | 4GB |
| Σκληρός Δίσκος | 320GB HDD |
| Μέγεθος Οθόνης | 14" |
| Ανάλυση | 1366x768 WXGA LED 16:9 |
| WebCam | ΝΑΙ |
| Οπτικό Μέσο | DVD-RW |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 7 PRO |
| Βάρος | 2kg |
ΑΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ
ΔΙΝΕΤΑΙ ΕΓΓΥΗΣΗ ΔΥΟ (2) ΕΤΩΝ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΡΙΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ
ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΠΛΗΡΩΜΗ
ΤΟ ΠΡΟΙΟΝ ΠΑΡΑΔΙΔΕΤΑΙ ΕΝΤΟΣ 10 ΕΡΓΑΣΙΜΩΝ ΗΜΕΡΩΝ
ΜΟΝΑΔΙΚΟ LAPTOP ΑΠΟ ΤΗΝ HP ΜΕ ΑΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΣΕ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΗ ΤΙΜΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΕΓΓΥΗΣΗ. ΜΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ www.vstore.gr ΚΑΙ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ Η ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΛΕΣΤΕ 2109400033.
Reviewed by vstore-computers
on
3:45:00 π.μ.
Rating:
Reviewed by vstore-computers
on
3:45:00 π.μ.
Rating:

Δεν υπάρχουν σχόλια: